Statystyki

Playboy

Musisz być zalogowany aby grać tą grę.
ZALOGUJ
Playboy

Statystyki

Maksymalna wypłata: 
6186 PLN
Popularność: 
9984
Średni zakład: 
1 PLN
Temperatura: 
249

Gazeta „Playboy” jest znana przez większość mężczyzn na całym świecie. Ten magazyn erotyczny dla mężczyzn publikuje nie tylko zdjęcia pięknych, nagich kobiet, ale również zawiera sporo ciekawych treści publicystycznych. Słynne logo prezentujące głowę króliczka z muszką jest widoczne nie tylko na okładce magazynu, ale również na setkach tysięcy innych produktów, które są firmowane znakiem tej marki. Kwestią czasu było to, aby „Playboy” wszedł również na rynek gier hazardowych.

Gra Playboy online bez rejestracji 

Tak popularnej gry nie mogło zabraknąć w naszym internetowym kasynie. Gra Playboy Online od dłuższego czasu bije rekordy popularności, co z pewnością jest jednym z najlepszych powodów, aby w nią zagrać. 

Z technicznego punktu widzenia, wspomniana gra to jednoręki bandyta online, który jest przedstawiony w wyjątkowo przyjemnej oprawie wizualnej z pięknymi kobietami w roli głównej. Na szczególną uwagę zasługują cztery poziomy systemu bonusowego Playboy Club – każdy poziom oferuje dostęp do nowych dziewczyn oraz darmowych spinów.

Sprawdźcie sami, jak gra rezydencja Playboya oraz w jaki sposób robią to króliczki Playboya. To doskonała okazja na odpoczynek i odprężenie po ciężkim dniu oraz możliwość wygrania dodatkowych pieniędzy. Nie zwlekaj i zagraj w naszą grę już teraz!